Uniwersytet rozwoju, czyli nauka i zabawa w jednym

Aby nauka była efektywna konieczne jest, aby zaangażować wszystkie zmysły i rozbudzić emocje. Uniwersytet Rozwoju jest miejscem, w którym doskonale zadajemy sobie z tego sprawę. Wiemy też, jak to zrobić, dlatego u nas nauka  jest czystą przyjemnością!

Przede wszystkim w Uniwersytecie Rozwoju pokazujemy zarówno dzieciom jak i osobom starszym, że nauka może być przyjemna. Wystarczy połączyć ją z zabawą, obserwacją otaczającej nas rzeczywistości i doświadczeniami, które w sposób naoczny ilustrują zawiłe definicje i pozwalają znaleźć namacalne odzwierciedlenie suchych i niewiele im mówiących pojęć abstrakcyjnych.

Wszystkie proponowane przez nas zajęcia zaplanowane są tak, aby wyzwalały kreatywność podopiecznych, budziły ciekawość świata i zachęcały do samodzielnego poszukiwania rozwiązań. Właśnie dlatego atmosfera panująca na Uniwersytecie Rozwoju sprzyja zdobywaniu wiedzy z różnych dziedzin i umiejętności praktycznych przydatnych w życiu codziennym.

Cześć, mam na imię Andrzej i witam Cię na moim blogu! Znajdziesz tu wiele ciekawych wpisów na temat rodziny, życia społeczeństwa a także wiele innych! Polecam!
error: Content is protected !!